Top

Gyál város közösségi oldalainak használatáról szóló szabályzat

Gyál város közösségi oldalainak használatáról szóló szabályzat

Tisztelettel tájékoztatjuk városunk közösségi oldalainak követőit és a felhasználókat, hogy az alábbiak szerint moderáljuk a kommenteket és bejegyzéseket a Facebook/Instagram felhasználási feltételeit szem előtt tartva. Továbbá szeretnénk hangsúlyozni, hogy Gyál város Facebook/Instagram oldala nem hivatalos ügyintézésre alkalmas elektronikus felület, így kérjük panaszát, kérdését a gyalph@gyal.hu e-mail címen legyenek szívesek elküldeni. Köszönjük a város polgárainak, hogy eddig is kulturált módon használták az oldal nyújtotta lehetőségeket, városunk továbbra is igyekszik értéket teremteni és nyújtani minden erre alkalmas elektronikus oldalon és felületen.

A szabályzatot itt találja “Közösségi média használatának szabályai” néven.

Gyáli Polgármesteri Hivatal

 

Széchenyi 2020
GYÁL 2022 Legfrissebb