Top

Ismét büszkék lehetünk a gyáli véradóinkra

Ismét büszkék lehetünk a gyáli véradóinkra

Mindig örömmel számolunk be arról, hogy a negyedévente városunkban szervezett véradásokon milyen sokan vesznek részt. Hidvégi Balázs a Magyar Vöröskereszt területileg illetékes vezetője korábban elmondta, hogy a korábbi évek tapasztalatai alapján egy-egy ilyen alkalommal átlagosan 60-an jelennek meg véradóként, ami pest-megyei szinten kiemelkedő eredménynek számít, a szeptember 30-án tartott véradáson azonban 91 ember adott vért, ami alig marad el a rekordtól (idén tavasszal 99-en vettek részt a véradáson).

Köszönjük minden résztvevőnek!

A következő véradás városunkban előre láthatóan 3 hónap múlva lesz, de pontos időpontjáról tájékoztatni fogjuk a lakosságot.

Széchenyi 2020
GYÁL 2022 Legfrissebb